Nečakané stretnutie na Železnej

Po týždni nám čas opäť dovolil ísť sa prebehnúť. Neváhali sme ani chvíľu. Z roboty domov pre veci a šup šup na Železnú. Prichádzajúc tam sme postretali rovno niekoľko bežcov a kým sme sa zašnúrovali tak nás bolo ešte viac. Prišli sme na to, že sme sa vlastne prišli len tak prebehnúť a pozrieť do prírody.zelezna studnicka

Dali sme si spoločných 10km v úúúúplne pohodovom tempe. Stretli množstvo ďalších bežcov a zhodnotili aj to, že na “železne” stále pribúda bežcov. Stihli sme si pokecať o tom, že pred 5timi rokmi sa tu konal Human Race. My sme sa tu už vtedy vlastne streli, len sme sa nepoznali. Od vtedy ubehlo veľa času, ale radosť z behu nám ostala. A to je hlavné. Radosť z víkendového preteku wings for life nám jeho účastníci sprostredkovali a povedali nám o tom aké to bolo z pohľadu bežcov.

Bolo to skrátka super. Na začiatku sme sa nepoznali všetci, ale po spoločnom pobehaní sme sa dosť posunuli. Už dnes sme sa dohodli, že by sme sa mohli opäť stretnúť budúci utorok. Čas si ešte spresníme.

Aj pre takéto chvíle mám rád behanie. Spája ľudí bez ohľadu na ich výkonnosť. Spoločná je predsa radosť z pohybu.

Ak by ste niekto mali chuť, tak budúci utorok príďte na “železnú” aj vy.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: