30 + 13 KM NA VÍKEND

palacinky

Po pár dňoch oddychu som si doprial dlhý beh. Keďže Lesky mal už krátko pred maratónom dohodli sme sa, že nepôjde celých 30km bežať, ale že to skombinuje s bicyklom. Prvé kilometre plynuly rýchlo. Ukrajovali sme z nádielky a zrazu sme už boli na konci Bernolákova a točili sa na 15tom kilometri. Vrátili sme sa už späť do Ivánky. Tu mi už nohy začínali tuhnúť a aj sme spomalili tempo. Bolavá noha našťastie nebolela tak som sa mohol venovať len sám sebe a svojim myšlienkam.

Po 21km sme si dali u Leskyho krátku pauzu on presadol na bike a išli sme ďalej. Ešte 9km, to si hovorím, že ešte 6 krát okolo Kuchajdy. Úvod opäť zebhol celkom rýchlo. Postupne sme ukrajovali kilometre. Zakončili sme to úspšne na 30tom. Nasledoval krátky veget u Leskyho, jedlo a potom palacinkyyyyyyyyyy. To už sme sa pozbierali viacerí a následne sa presunuli pofandiť dievčatám na ženský beh. Ja som sa následne vybral za kolegami na chatu, aby sme sa trosku aj uvolnili.

V nedeľu som sa na chate ešte motali celé doobedie. Domov som dorazil niekedy okolo druhej. Krátko si oddýchol a potom som sa vybral na výklus. Išiel som na Železnú a tam sa nedal parkovať. Áut viac ako dosť tak som sa vybral inam. Zaparkoval som pod mostom Lafranconi a vybral sap o nábreží. Povedal som si, že šak uvidím koľko sa mi bude chcieť ísť a podľa toho si vyberiem most, cez ktorý most prebehnem do Petržalky. Zrazu som sa ocitol pri Prístavom moste. Dokopy mi to vyšlo na 13km. Z krátkeho výklusu sa teda vyklul celkom slušný beh. Na víkend by aj stačilo. Budúci víkend na mňa čaká polmaratón v Košiciach. Keďže mám odporučené nebehať úseky tak si dám jeden dlhší a jeden krátky beh. Už sa neviem dočkať.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: