PREKVAPENIE – NIELEN BEŽECKÉ

nikeplusÚvod tohto týždňa sa niesol v duchu dozvukov We Run Prague. Práca a únava ma nepustili behať hneď v pondelok, ale už na ďalší deň som si povedal, že pôjdem aj keby čo bolo. Štartoval som od hotela v Prahe a dal si oddychových 7km. Na druhý deň som sa vybral smer Ostrava, kde som mal jedno pracovné stretnutie. To som vybavil, k tomu zopár mailov v kaviarni a bolo po dni. Keďže môj otec žije v Ostrave tak som sa rozhodol, že sa mu cez deň ozvem a spravím im malé prekvapenie. Stretli sme sa na jednej pumpe a vybrali sa do školy pre mojich malých brachov, ktorí ani netušili, že som niekde nablízku. Keď ich učiteľka zavolala, že už majú ísť, stál som vo dverách. Obaja zostali stáť a nechápavo pozerať. Nevedeli či sa im to len zdá, alebo je to pravda. Nakoniec uverili tomu, že tam skutočne stojím a rozbehli sa za mnou. Radosti na rozdávanie. Išli sme ešte na zmrzku, kde sa obaja presadili do môjho auta a vyrazili sme domov.

brachaciCestou sme prebrali program. Prídeme a ideme behať. Teda ja behať a oni na bicykloch. Tak sa aj stalo a spoločne sme sa vyvetrali na 6km. Celkom slušné tempo na kopcovitej trati. Chalani si to užívali a ja tiež. Po dobehu sme ešte pohrali hokej na dvore. Spomenul som si na časy keď sme my hrávali proti nášmu fotrovi hokej alebo futbal. Dvaja proti nemu a aj tak sme prehrávali. Ale viem, že príde deň keď budem na nich prikrátky. Teším sa naň. Po športovom podvečere som dal sprchu, chalani si pochystali veci do školy a išli sme na večeru.

Skoro ráno som sa už pobral smer Bratislava, aby som bol na 9tu v práci. To sa mi aj podarilo. Ešte cestou som si spísal list úloh a po usadení sa som sa pustil do toho. Vzhľadom na to, že som sa chcel ísť prebehnúť tak som si dal podvečer pauzu. Išiel som na Železnú Studničku a dal 10km. Povedal som si, že skúsim trošku v tempe, keďže som nestihol tento týždeň úsekový tréning. Bolo z toho 10km v priemere 4:25 na km. A to som sa prvý krát vybral behať v nových teniskách. Flyknit1 + sa volajú J Následne šup do sprchy a pozrieť na SHEruns tréning. Ako na ňom bolo si môžete prečítať tu: http://www.sheruns.sk/sk/whats-hot Po tom som sa vrátil do práce a dokončil rozbehnuté veci. Na záver dňa som sa prihlásil na Night run v Bratislave. Keďže sa mi pozmenili trošku plány a budem tu tak si to pôjdem odbehnúť. Teším sa na to, lebo behanie v noci je vždy niečím iné.

Za chvíľu vyrážam smer Budapešť, kde moji maďarskí kolegovia chystajú #fussbudapest – polmaratón. Už som to dokonca raz aj bežal tak som celkom zvedavý ako to pôjde. Ale veď isto viete, že sa o to podelím J

Tí, čo idete niekam behať alebo len fandiť držím cez víkend palce. Podujatí je hneď niekoľko. Napríklad Beh Pezinkom a maratón v Banskej Bystrici. Tak užívajte víkendu. Vraj je to jeden z posledných s pekným počasím.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: