#ODTATIERKDUNAJU

CESTA DO TATIER

Fenomenálny štafetový beh. Od kedy som sa o ňom dozvedel bol som presvedčený, že dáme s partičkou dokopy team a pôjdeme si to vyskúšať. Niekedy v marci to začínalo byť realitou. Spomínam si ako sme sa plný endorfínov vracali z Majcichova a v aute sme začali skladať mančaft. Vymyslieť 12 mien nebol až taký zásadný problém. Začali sme postupne obvolávať ľudí, ktorí nám svoju účasť potvrdili. Naša zostavička znela nasledovne:

  1. Milan Leskovský – “Lesky”
  2. Ivan Gabovič – “Hehe”
  3. Matej Cifra – “Sajfa”
  4. Matúš Jedninák
  5. Marek Kalma
  6. Dominik Hopjak
  7. Dušan Sitek
  8. Lukáš Jeleník
  9. Marcel Matanín

10. Marek Oliva

11. Michal Bilík

12. Jerguš Holéczy

 

Všetko vyzeralo super, po zozbieraní údajov a vyplnení prihlášky sme sa stali nádejným tímom na “bedňu”. A to ani nevieme ako, ale podľa časov to tak vychádzalo. Po čase však prišlo, to čo som nečakal. Teda čakal, ale nie až v takom množstve. Niektorí ľudia nám odstúpili pre zranenie a niektorí pre iné dôvody. Zostali sme nakoniec 6ti. Pokúsili sme sa ešte pozhánať iných ľudí, ale 6 bežcov už sme nenašli. Nič sa nedá robiť, je mi to ľúto, ale tento beh mi pre tento rok ujde.

 

Dva dni pred štartom mi zrazu na Facebooku vyskočila správa. Počuuuuj Jergy, poď s name Tatry – BA. Vypadol nám jeden človek a hľadáme náhradu. Tak som na to kývol. Príprava, ktorú som na to mal bola síce krátka, ale nevadí. V piatok ráno som si nahádzal veci do kufra, ktorý skôr pripomínal veci na mesiac dovolenky. Takto vyštafírovaný som prišiel na miesto stretnutia. Team,  ktorého som sa stal členom sa volá BUBO running team, už podľa názvu možno súdiť kde sme sa stretli. V centrále BUBO v Bratislave. Z tohto teamu som poznal štyroch ľudí a s novými som sa zoznámil celkom rýchlo. Po nástupe do auta som vytiahol prískočné (fľašu Citrusu) a mohli sme vyraziť smer Tatry. Cestou sme sa ešte zastavili spraviť posledný nákup a išli sme sa socializovať. Ubytovanie pre nás poskytol Mišo, za čo sme mu vďační a podarilo sa nám nič nezničiť. Išlo sa spať a nazbierať energiu!!!

 

V čase keď toto píšem a vešiam na blog náš team je už na trati. Aktuálne bežíme tretí úsek.  Ja idem bežať siedmy takže si ešte chvíľu počkám. O našom bežeckom zážitku vám skúsim napísať čo najskôr. Nechcem to sľubovať, ale pokúsim sa ešte napísať pár riadkov po odbehnutí prvého, či druhého úseku. Image

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: