AKO SOM SA ZARADIL MEDZI BEŽCOV PSYCHOPATOV

Nedávno mi týždeň mi naložil do života toľko odbehnutých km ako ešte nikdy pred tým v jednom týždni. Dokonca toľko, že boli čas, že som toľko ani za mesiac neodbehol. Hehe. Pravdou je, že som si to skomplikoval tým, že som si jeden nedeľný beh preložil na pondelok vzhľadom na to, že som nebol ešte úplne zdravý a vonku bolo iba ľahko nad 0 a pršalo tak som si beh presunul na pondelok, čo mi spôsobilo ten zásadný nárast v danom týždni.

Tých preložených kilometrov bolo 20. S Leskym sme vyštartovali skoro ráno z Ivanky pri Dunaji. Po pár km po dedine sme sa vybrali smerom na Bernolákovo. Prvé km ubiehali pohodlne. V Bernolákove sme trochu pokrúžili po Leskym vytýčenej trati a keď sme nabrali smer Ivanka už sme mali za sebou 10km. Okolo Leskyho domu sme prebiehali s 15timi km v nohách. Začínal som cítiť, že mám toho dosť. Zvyšok som už len dotlačil a o pôžitku z behu by som teda veľmi nehovoril. Po behu však zavládla radosť a spokojnosť s odbehnutého. Celkový priemer 5:09 po chorobe považujem v mojom prípade za príjemný čas.

Utorok som si rozdelil na dve fázy. Prvú som si dal v Bratislave opäť hneď ráno s Filipom, kde si šupli ľahkých 6km po mostoch. Nasledoval presun do prahy, kde som čo to popracoval a večer vybehol ešte s kolegom na vyslovený výklus 9km. Po voľnej strede nasledovala tá správna záťaž. Štvrtok úseky 8×800 metrov, piatok pyramída 1,5 / 2,5 / 3 /2,5 /1,5 km. A aby mi nebolo málo tak som išiel ešte na zápas večer. Sobotné ráno bolo pre mňa ťažké. Do behania sa mi vôbec nechcelo a nohy hovorili niečo úplne iné ako hlava a bežecký plán. Keďže som sa ledva stihol aspoň trochu prespať po zápase a telo ani zďaleka nestihlo regeneráciu tak som si pár km odpustil. Vyklusal som 6km spolu aj s Balim a veľkou bežeckou partiou, ktorá si samozrejme pridala viac km. Ja som mal v hlave hlavne nedeľu a mojich 25km. Toľko som ešte nikdy neodbehol tak som na to chcel aj hlavu pripraviť.

V nedeľu sme vychytali opäť “bežecké” počasie pod nulou a dákym nedopatrením sme s Jajcom prišli k záveru, že tých 25 natočíme na páse. Že sme psycho?! Asi áno. No čo budeme chodiť ako okolo horúcej kaše. Dal som to. O tom aké to bolo vám napíšem niekedy nabudúce. Každopádne tento týždeň sa zapíše do mojej bežeckej histórie veľkými číslami. Za týždeň odbehnutých 82km v priemernom tempe 5:06.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: